راهنما

برای استفاده از دوره های آموزشی آنلاین یوگا در خانه، در صورتیکه هنوز پکیج آموزشی خود را تهیه نکرده اید میتوانید برای دیدن لیست قیمت و ثبت سفارش اینجا و برای انتخاب پکیج مناسب نیز اینجا کلیک کنید.

بوسیله برنامه گوگل کروم یا فایرفاکس وارد صفحه اصلی پلتفرم آنلاین شوید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد توسط سه نقطه بالا سمت راست وارد منو برنامه گوگل کروم شوید و گزینه add to home screen یا افزودن به صفحه نمایش را بزنید و با نام یوگان ذخیره نمایید.

” ترجیحا از برنامه فایرفاکس استفاده نمایید “

           

بوسیله برنامه safari یا فایرفاکس وارد صفحه اصلی پلتفرم آنلاین شوید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد توسط دکمه اشتراک گذاری وارد منو برنامه شوید و گزینه add to home screen یا افزودن به صفحه نمایش را بزنید و با نام یوگان ذخیره نمایید.

 

           

برای استفاده از دوره های آموزشی در کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند میتوانید با وارد شدن به برنامه اینترنتی و وارد شدن به سایت بصورت مستقیم از دوره ای آموزشی استفاده نمایید. ترجیحا از برنامه فایرفاکس استفاده نمایید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد از ثبت سفارش، حساب کاربری شما تکمیل شده و توسط پیامک اطلاع رسانی میشود و سپس میتوانید با زدن دکمه شروع کنید یا ورود / عضویت در منو موبایل وارد حساب کاربری خود شوید و از آن پس در منو موبایل گزینه دوره های من را خواهید داشت.

برای ورود به حساب کاربری شماره موبایل خود که توسط آن ثبت سفارش کرده اید را وارد نمایید و کد تایید که به آن پیامک میشود را ثبت کنید.

                     

           

 

کاربران داخل ایران:

برای تنظیم رمز ثابت میتوانید در زمان ورود گزینه فراموشی رمز عبور را بزنید و بعد از وارد کردن کد پیامکی که به موبایل شما ارسال میشود برای حساب کاربری خود رمز ثابت تنظیم نمایید.

کاربران خارج از ایران:

با توجه به عدم ارسال پیامک به شماره های خارج از ایران به پشتیبانی واتس اپ پیام دهید تا برایتان رمز ثابت تنظیم گردد.    

 

     

 

بعد از وارد شدن به حساب کاربری در منو موبایل وارد دوره های من شوید و بعد از انتخاب دوره مورد نظر با زدن دکمه شروع دوره یا ادامه دوره از آن استفاده کنید.

            

            

         

 – بعد از وارد شدن به دوره آموزشی، مستقیما وارد اولین تمرین خواهید شد. هر جلسه تمرینی دارای توضیحات و فیلمهای آموزشی بوده و در صورتیکه دارای فایل ضمیمه باشد میتوانید آنرا از انتهای جلسه دانلود نمایید

 – برای رفتن به جلسات مختلف دوره بایستی وارد منو دوره شوید که در بالای دوره بصورت منها ( – ) یا فلش وجود دارد و همینطور میتوانید از فلش های پایین صفحه نیز استفاده نمایید.

 – دکمه اتمام دوره برای زمانی مورد استفاده خواهد بود که بخواهید برای امتحان و دریافت گواهینامه اقدام نمایید ولی همچنان میتوانید از دوره آموزشی خود استفاده نمایید.

 – برای خروج از دوره وارد منو دوره شده و دکمه بازگشت به دوره را بزنید.

 

       

در صورتیکه دوره های آموزشی خود را بصورت آنلاین تهیه کرده باشید میوانید در کنار آن از آموزش های خود بصورت دی وی دی برای تلویزیون یا فلش مموری برای کامپیوتر نیز استفاده نمایید و بدون نیاز به اتصال به اینترنت و به راحتی در منزل یوگا کنید. 

برای سفارش دی وی دی یا فلش مموری اضافه برای کلیه پکیج های یوگا در خانه و مربیگری یوگا اینجا کلیک کنید.

بعد از اتمام آموزش های ارائه شده در کلیه پکیج های یوگا در خانه میتوانید گواهینامه شرکت در دوره از سایت یوگان و به زبان فارسی یا انگلیسی دریافت نمایید. لازم به ذکر است که دریافت گواهینامه برای پکیج مربیگری یوگا دارای امتحان بصورت آنلاین میباشد.

دریافت گواهینامه برای کلیه پکیج های یوگا در خانه رایگان میباشد. برای ثبت درخواست گواهینامه اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی از طریق پنل پشتیبانی، واتس اپ یا تماس تلفنی اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق سایت برای یوگان محفوظ میباشد.