راهنما

برای استفاده از دوره های آموزشی آنلاین یوگا در خانه، در صورتیکه هنوز پکیج آموزشی خود را تهیه نکرده اید میتوانید برای دیدن لیست قیمت و ثبت سفارش اینجا و برای انتخاب پکیج مناسب نیز اینجا کلیک کنید.

بوسیله برنامه گوگل کروم یا فایرفاکس وارد صفحه اصلی پلتفرم آنلاین شوید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد توسط سه نقطه بالا سمت راست وارد منو برنامه گوگل کروم شوید و گزینه add to home screen یا افزودن به صفحه نمایش را بزنید و با نام یوگان ذخیره نمایید.

 

           

بوسیله برنامه safari یا فایرفاکس وارد صفحه اصلی پلتفرم آنلاین شوید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد توسط دکمه اشتراک گذاری وارد منو برنامه شوید و گزینه add to home screen یا افزودن به صفحه نمایش را بزنید و با نام یوگان ذخیره نمایید.

 

           

برای استفاده از دوره های آموزشی در کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند میتوانید با وارد شدن به برنامه اینترنتی و وارد شدن به سایت بصورت مستقیم از دوره ای آموزشی استفاده نمایید.

آدرس اینترنتی: app.yogan.ir

بعد از ثبت سفارش، حساب کاربری شما تکمیل شده و توسط پیامک اطلاع رسانی میشود و سپس میتوانید با زدن دکمه شروع کنید یا ورود / عضویت در منو موبایل وارد حساب کاربری خود شوید و از آن پس در منو موبایل گزینه دوره های من را خواهید داشت.

در صورتیکه میخواهید از کشورهای دیگر وارد حساب کاربری خود شوید، به پشتیبانی پیام دهید تا برایتان رمز ثابت تنظیم گردد. بعد از داشتن رمز ثابت میتوانید در صفحه اصلی پلتفرم قسمت بالا سمت چپ دکمه ورود را بزنید.

                 

بعد از وارد شدن به حساب کاربری در منو موبایل وارد دوره های من شوید و بعد از انتخاب دوره مورد نظر با زدن دکمه شروع دوره یا ادامه دوره از آن استفاده کنید.

    

 – بعد از وارد شدن به دوره آموزشی، مستقیما وارد اولین تمرین خواهید شد. هر جلسه تمرینی دارای توضیحات و فیلمهای آموزشی بوده و در صورتیکه دارای فایل ضمیمه باشد میتوانید آنرا از انتهای جلسه دانلود نمایید

 – برای رفتن به جلسات مختلف دوره بایستی وارد منو دوره شوید که در بالای دوره بصورت منها ( – ) یا فلش وجود دارد و همینطور میتوانید از فلش های پایین صفحه نیز استفاده نمایید.

 – دکمه اتمام دوره برای زمانی مورد استفاده خواهد بود که بخواهید برای امتحان و دریافت گواهینامه اقدام نمایید ولی همچنان میتوانید از دوره آموزشی خود استفاده نمایید.

 – برای خروج از دوره وارد منو دوره شده و دکمه بازگشت به دوره را بزنید.

   

در صورت تمایل به استفاده راحتتر از آموزش ها در کامپیوتر و تلویزیون میتوانید دی وی دی و فلش مموری اضافه نیز تهیه نمایید. هزینه دی وی دی اضافه 190 هزار تومان و هزینه فلش مموری اضافه 240 هزار تومان برای هر دوره میباشد. برای هماهنگی و ثبت سفارش با پشتیبانی در ارتباط باشید.

بعد از اتمام آموزش های ارائه شده میتوانید با قبول شدن در امتحان آنلاین توسط مربی، گواهینامه پایان دوره توسط باشگاه یوگا و زیر نظر سازمان تربیت بدنی دریافت نمایید.

هزینه امتحان و صدور گواهینامه دیجیتالی 100 هزار تومان میباشد. برای ثبت سفارش میتوانید اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی از طریق پنل پشتیبانی، واتس اپ یا تماس تلفنی اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است با توجه به اختلالات اینترنتی برای دریافت مشاوره و پشتیبانی سریع از طریق پنل پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

کلیه حقوق سایت برای یوگان محفوظ میباشد.